Hakkımızda


Ticari hayatına 1982 yılında başlayan Erol Teknik, inşaat sektörünün birçok alt dalında hizmet sunan köklü bir şirketler grubudur. Grup bünyesinde 400 personel istihdamı ve 125 adet pazarlama - sevkiyat araçları ile 1700 farklı ürün yelpazesini, nitelikli hizmet ve sektör liderliği hedefi ile Türkiye’nin 10 ayrı ilinde ve Romanya’da konumlanmış pazarlama ağı üzerinden müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

 

Firmamız, Kocaeli, Çayırova’da 12.000 m2 arazi üzerine kurulu, 3 kattan oluşan ve toplam 16.000 m2 kapalı alan içerisinde 3 farklı üretim tesisine sahiptir. Ayrıca Tuzla Deri Organize Sanayi’de, 8.000 m2 arazi üzerinde 4.600 m2 kapalı alanda, Vitrifiye üretim tesisi, yine aynı bölge sınırları içerisinde 2.000 m2 kapalı 750 m2‘si açık alan olmak üzere banyo mobilyaları üretim tesisi bulunmaktadır.

 

 

Firmamız, müşteri odaklı servis anlayışı ile kalite politikalarını belirlerlemektedir. Bu minvalde, üretimlerimiz ISO 9001 ve TSE kalite standartlarına uygun gerçekleşmektedir. Ülke çapında 11.000’e yakın satış noktası tarafından bünyesi altında oluşturulan ürünlerin, üretim ve satış sonrası servis aşamalarına kadar olan her süreci büyük bir ciddiyetle takip ve kontrol etmektedir. Yapı sektörüne kattığı modern yorum ve zengin birikimle, üstün hizmet anlayışını elden bırakmadan önemli projelerin altına imza atarken, nitelikli üretim ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti şirket politikası olarak benimsemektedir.

 

 

Türkiye’nin her yerine yayılmış olan satış ağını genişletmeye devam ederken, yurtdışı yatırımlarını da büyütmektedir. Bu süreç içerisinde yurtdışında, Romanya başta olmak üzere özellikle gelişmekte olan birçok ülkeyle sıcak iş ilişkilerini devam ettirmektedir.

 

 

Patentli 15 ayrı alt markamız, Türkiye’nin dört bir yanında Erol Teknik kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Armatürde Aqua Blue ve Tuarek, hırdavatta Bigmaster ve Tuarek,  banyo mobilyalarında Ordina ve Movida, PVC perde rayı ve aparatlarında Tülray, vitrifiyede Aqua Blue ve Tuarek, krom banyo aksesuarlarında Aqua Blue, dış cephe filesinde Trol, teknik hırdavat alanında Toolmaster, boyada Flamingo, yalıtım, likid kilit ve izolasyon ürünlerinde Tollfix markalarımız ile tüketicilerimize kaliteli ürün kullanma zevkini yaşatmaya devam ediyoruz.